Wybór miejsca porodu to jedna z kluczowych decyzji młodej mamy – warto, aby jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety odbywał się w miejscu, gdzie może czuć się ona bezpiecznie. Dzięki kameralności naszej placówki do każdej pacjentki podchodzimy indywidualnie, gwarantując fachową opiekę oraz przyjazną atmosferę. To nasza filozofia i wartości, którymi kierujemy się w trakcie opieki nad każdą naszą pacjentką.

  • Bezpłatne porody

W naszym szpitalu porody są całkowicie bezpłatne! Świadczymy usługi z zakresu ginekologii, położnictwa i opieki nad noworodkiem. Przykładamy ogromną wagę do komfortu i zapewnienia intymności oraz bezpieczeństwa młodym mamom i ich pociechom. Nasze pacjentki przebywają w przytulnych, dwuosobowych pokojach. Łubinowa 3 dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym, który daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa dla rodzącej i noworodka.

  • Rodzinna atmosfera

U nas poczujesz się jak w domu! Kameralność szpitala Łubinowa, wystrój oraz troska o każdą pacjentkę sprawia, że panuje u nas niezwykła atmosfera. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyjątkowe relacje wiążą pacjentki z personelem Łubinowej, zobacz nasze media społecznościowe (Instagramie, Facebook) oraz przeczytaj referencje.

  • Wykwalifikowany personel

Nasz personel to zaangażowani w swoją pracę specjaliści, na czele z uznanymi ginekologami – doktorem Jarosławem Wieczorkiem i doktorem Tomaszem Ślęczką, dyrektorami szpitala. Wysokie kompetencje naszych pracowników to gwarancja najwyższej jakości opieki dla mam i ich Łubiniątek.

  • Długotrwała opieka

Wspieramy nasze pacjentki na każdym etapie ciąży i macierzyństwa, dlatego oferujemy bezpłatną szkołę rodzenia w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore, którą prowadzą położne szpitala Łubinowa 3.

Kobiety w okresie połogu mogą wraz ze swoimi maluszkami skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeuty i logopedy dziecięcego, którzy sprawdzają prawidłowy rozwój dziecka. Taka konsultacja pozwala wykryć ewentualne nieprawidłowości i bezinwazyjnie wyeliminować je już na etapie dorastania. Poza tym młodej mamie oferujemy wizytę u położnej i fizjoterapeutki. Pierwsza odpowie na wszystkie pytania związane z opieką nad noworodkiem i zadba o komfort psychiczny młodej mamy, a druga zajmie się niwelowaniem dolegliwości, które mają związek ze zmianami, jakie zachodzą w organizmie kobiety w trakcie ciąży i po porodzie (dzięki dopasowanym ćwiczeniom można  je pokonać bez ingerencji farmakologicznej czy chirurgicznej).

 

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.