O nas

Jesteśmy szczególnie wrażliwi na bezpieczeństwo pacjenta.
0
Narodzin
0
Członków zespołu
0
Lat doświadczenia

Szpital Ginekologiczno – Położniczy Łubinowa 3 w Katowicach to jedyna monospecjalistyczna placówka na południu Polski, działamy od 2007 roku. Profesjonalny zespół medyczny dba o zdrowie i bezpieczeństwo mam i ich dzieci, a doświadczone pielęgniarki i położne zapewniają potrzebną pomoc oraz wsparcie. Szpital wyróżnia się kameralnością, wystrojem i prawdziwie rodzinną atmosferą, co ma niebagatelne znaczenie dla młodej mamy, jej maleństwa i najbliższych.

W naszej placówce świadczymy usługi w ramach oddziałów: Ginekologii i Położnictwa, Neonatologii oraz Chirurgii Ogólnej. Przy szpitalu funkcjonuje także Poradnia Chirurgii Ogólnej oraz Specjalistyczne Gabinety Lekarskie: ginekologiczne, neonatologii i pediatrii. Co roku hospitalizujemy i udzielamy konsultacji specjalistycznych dla 3000 pacjentów.

Wspieramy młodych rodziców na każdym etapie ciąży, oferując m.in. zajęcia w bezpłatnej szkole rodzenia. Placówka zapewnia także bezpłatne badania dla niemowląt do drugiego miesiąca życia. W trakcie badań fizjoterapeuta oraz logopeda sprawdzają, czy dziecko rozwija się prawidłowo, a do dyspozycji młodej mamy jest także położna, która odpowie na każde jej pytanie.

O nas
Nasze usługi medyczne oferujemy nieodpłatnie dla osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (bez względu na miejsce zamieszkania) oraz w formie odpłatnych usług komercyjnych dla osób nieubezpieczonych. Umowa z NFZ na rok 2019 obejmuje:
O nas

Nasz cel

dr n.med Jarosław Wieczorek

dr n.med Jarosław Wieczorek

Ginekolog

Staramy się oferować naszym pacjentkom wykonywanie zabiegów w najlepszym światowym standardzie.

Ewa Pytel

Ewa Pytel

Położna

Nasza klinika oferuje profesjonalną kompleksową opiekę okołoporodową. Stwarzamy miłą, domową atmosferę zapewniającą spokój a tym samym dbamy bezpieczeństwo matki i jej dzieciątka.

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.