Ciąża i poród to dla kobiety piękny, ale również bardzo stresujący okres w życiu. W szczególności pacjentki pierwszy raz oczekujące na swoje maleństwo potrzebują opieki i wsparcia. Nieoceniona w tej sytuacji jest pomoc położnej. Wybór odpowiedniej, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomoże w przygotowaniu do świadomego macierzyństwa, to gwarancja spokoju i większej pewności siebie w opiece nad noworodkiem dla młodych rodziców.

Położna od szkoły rodzenia do okresu połogu
Opieka położnych nad pacjentkami szpitala Łubinowa 3 rozpoczyna się już w trakcie trwania ciąży. Przyszłych rodziców zapraszamy do bezpłatnej szkoły rodzenia w Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore”. To tam położne, które odbierają porody na Łubinowej przygotowują uczestników do macierzyństwa. Jest to też okazja do rozmowy z naszymi koleżankami. Położne są dla rodziców prawdziwą skarbnicą wiedzy.

W czasie porodu położna towarzyszy rodzącej, prowadzi i przyjmuje poród. Pomaga w późniejszej opiece nad maluszkiem, doradza pacjentkom i stara się przekazać jak najwięcej swojej wiedzy młodej mamie Łubiniątka. Po wyjściu ze szpitala jej rola jednak wcale się nie kończy. Szpital Łubinowa oferuje bezpłatne badania kobiet w okresie połogu oraz ich dzieci, które przeprowadzane są przez logopedę, fizjoterapeutę dziecięcego oraz przez nasze położne.

Warto wybrać położną z wiedzą, doświadczeniem, a jednocześnie empatyczną i pomocną. Pomoc takiej specjalistki jest nieoceniona – wspiera merytoryczne i duchowo pacjentkę, która czuje się ważna i dobrze przygotowana do porodu.

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.