Serwis Mamadu opublikował ranking najwyżej ocenianych przez kobiety porodówek we wszystkich województwach. Szpital Łubinowa 3 może pochwalić się pierwszym miejscem w województwie śląskim!

porodówka śląsk

Ranking stworzono na podstawie wyników ankiet, przygotowanych przez Fundację Rodzić po Ludzku,  działającą na rzecz kobiet w ciąży i matek małych dzieci. Aby zapewnić kobietom wiarygodne źródło informacji o jakości usług w danym szpitalu położniczym, Fundacja stworzyła portal GdzieRodzic.info.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, GdzieRodzic.info to „baza szpitali i oddziałów położniczych w Polsce. Umożliwia wyszukiwanie i porównywanie placówek położniczych, pomaga wybrać kobietom miejsce do porodu. Obok informacji przekazanych przez szpitale na temat warunków, procedur, statystyk, na profilach placówek prezentujemy rankingi, oceny oraz wyniki ankiet wypełnianych przez kobiety w ramach akcji: Głos matek ma moc zmiany.”

Ankietę może wypełnić każda kobieta, chętna do oceny warunków w szpitalu, kompetencji personelu czy panującej atmosfery. Na podstawie wyników tworzony jest ranking, w którym szpital Łubinowa zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w województwie śląskim! Zdecydowana większość rodzących wyraziła zadowolenie z opieki, jaką ją otoczyliśmy. Najwyżej ocenianą przez kobiety kategorią jest kontakt z dzieckiem po narodzinach. Nasz szpital w 88% przypadków zrealizował prawo do dwugodzinnego kontaktu noworodka skóra do skóry po porodzie, za co zostaliśmy wyróżnieni złotym medalem w rankingu „Maluchy na brzuchy”! ZOBACZ: Jesteśmy najlepszym szpitalem do kangurowania!

Dziękujemy Wam za zaufanie i tak wysokie oceny naszej pracy!

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.