Oferujemy zabiegi Ginekologii Estetycznej:

 

Waginolastyka – Plastyka pochwy i krocza. Zabieg ten przeprowadzany jest najczęściej u kobiet, które w wyniku cieżkich porodów doznały pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy i krocza.

 

Labioplastyka – Polega na plastyce, zmianie kształtu warg sromowych większych i mniejszych. Bywa, że problemy związane z budową warg sromowych negatywnie wpływają na doznania seksualne pacjetki.

 

Hymenotomia – To zabieg polegający na usunięciu błony dziewiczej wykonywany z przyczyn medycznych – błona dziewicza jest bardzo twarda, utrudniająca inicjację seksualną (obawa przed bólem i krwawieniem).

 

Augumentacja:  powiększanie punktu G – Punkt Grafenberga uważany jest za jedną z najwrażliwszych stref erogennych kobiety.

 

Clitoroplastyka – To obniżenie, uwypuklenie i obnażenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki. Jej celem jest poprawienie doznań seksualnych pacjentki.

 

Wolumetryczne wypełnienei warg sromowych

 

Zapraszamy na Dzień bezpłatnych konsultacji 07 grudnia 2013 – w godz. 10:00-14:00. Konsultacje medyczne prowadzi ordynator naszego szpitala lek.med. Sławomir Bystrzejewski.
pobierz artyku

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.