Z uwagi na nasilające się zagrożenie epidemiczne musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzję. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i matek jesteśmy zmuszeni zrezygnować z odwiedzin w szpitalu do odwołania.
Natomiast porody rodzinne nadal są możliwe . Osoba towarzysząca wskazana przez pacjentkę zanim przejdzie na salę porodową wypełnia ankietę zagrożenia epidemicznego, dezynfekuje ręce , położna wykonuje pomiar temperatury ciała , po czym przebiera się w jednorazowe ochronne ubranie ,które dostaje od położnej w Izbie Przyjeć.
Osoba towarzysząca do porodu rodzinnego – wchodzi do szpitala (Izby przyjęć )dopiero w momencie, gdy zapada decyzja o przyjęciu rodzącej i pozostaje na sali porodowej do 2 godzin po porodzie.
Bardzo prosimy wszystkie pacjentki aby zaopatrzyły się w niezbędne rzeczy na cały okres pobytu w szpitalu pamiętając o braku odwiedzin.
Zapraszamy na stronę internetową Szpitala www.narodziny.com.pl – zakładka – PORADNIK PACJENTA

Zadbajmy o spokój rozwagę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie ,pamiętając że Wasze szczęście jest coraz bliżej …..
Poród to magiczny czas , cudowna podróż….
DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM,JEDNYM WYJĄTKOWYM I NIEZASTAPIONYM.
PHIL BOSMANS

Jesteśmy tutaj dla Was i czekamy. W razie problemów czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Szczegóły na naszej stronie internetowej .

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.