Epidemia Koronawirusa to czas trudny dla każdego z nas, jednak kobiety ciężarne mogą być bardziej zaniepokojone i doskonale to rozumiemy .
Dlatego wyjaśniamy co pacjentki przygotowujące się do porodu powinny wiedzieć.
Szpital ŁUBINOWA nadal funkcjonuje według normalnych zasad, z pominięciem możliwości porodów rodzinnych i odwiedzin. Pracujemy i staramy się jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych pacjentek i ich dzieci.
MAŁY SZPITAL = BEZPIECZNY SZPITAL
ŁUBINOWA to szpital jednoprofilowy więc przyszłe Mamy nie mają możliwości kontaktu z innymi chorymi jak to bywa w innych wieloprofilowych szpitalach.
W Szpitalu normalnie odbywają się porody naturalne i cięcia cesarskie.

Panie, które nie mają żadnych objawów chorobowych (gorączki, kaszlu), mogą zgłaszać się tutaj do porodu normalnie. Placówka rekomenduje jednak zabieranie ze sobą rzeczy na cały pobyt w szpitalu.
W dalszym ciągu istnieje możliwość porodów do wody , czy korzystanie z immersji wodnej ,aktywności w czasie porodu zgodnie z życzeniem naszych pacjentek.

Na pewno w naszym szpitalu pacjentka otoczona jest opieką położnych i lekarzy, którzy w tych dniach przywiązują szczególną wagę do dbania o komfort i samopoczucie w każdym momencie pobytu na ŁUBINOWEJ
Pacjentki do porodu są przyjmowane według standardowej procedury:
– pierwsza konsultacja odbywa sie w Izbie przyjęć i obejmuje zapis KTG z analizą komputerową ,
– badanie lekarskie i wówczas lekarz decyduje czy wracają jeszcze do domu, czy zostają przyjęte.

Polecamy zapoznać się z poradnikiem – Co zabrać ze sobą do szpitala na poród.

Zgłaszać się mogą także panie już po terminie porodu (zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego) oraz wymagające nagłej pomocy.
CZEKAMY NA WAS !!!!!

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.