Rozpoczynamy współpracę z Lullalove! Każda nasza pacjentka otrzyma od nas specjalny prezent!

Dzięki nawiązanej współpracy, każda Mama rodząca w naszym szpitalu otrzyma wyjątkową paczkę, przygotowaną specjalnie przez Lullalove! Znajdą się w niej upominki i akcesoria nie tylko dla Łubinowych Mam, ale także ich nowo narodzonych Łubiniątek,

14 listopada zespół Lullalove odwiedził nas i przekazał paczki z prezentami, oraz przeprowadził relację z wizyty na Instagramie! Oglądając relację możecie poznać część naszego personelu oraz zobaczyć, jak pracujemy. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego Instagrama „Łubinowa Mama” i do obejrzenia wyróżnionej relacji ze spotkania z Lullalove!

Lullalove to marka powstała z myślą tworzenia designerskich produktów, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność. Marka skupia się na produktach dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt, przez swoją markę-siostrę Nose Stories.  Produkty dziecięce mają na celu wspierać prawidłowy i harmonijny rozwój małych dzieci, pozytywnie wpływając na integrację sensoryczną czy napięcie mięśniowe. Lullalove zdobywała nagrody na polach designu (m.in. „Dobry Wzór 2015” dla autek ODA) oraz uznania wśród rodziców (SuperMama Awards 2015, Wybór Rodziców, Znak Jakości KidZone). Wszystkie produkty są tworzone w Polsce, z polskich lub europejskich surowców. Jedynie gryzaki z naturalnego kauczuku są ręcznie robione w Hiszpanii.

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.