Kameralność, wystrój, intymność, o jaką trudno w dużych szpitalach i troska, jaką otoczono mnie i mojego synka – jestem bardzo zadowolona. Czułam się tutaj ważna i mogę polecić szpital Łubinowa każdej kobiecie – mówi Sylwia Pycia – Jarosz, reprezentantka Polski w siatkówce, która w szpitalu Łubinowa urodziła syna Bartusia. Pani Sylwii oraz jej mężowi Filipowi z całego serca gratulujemy!

Pani Sylwia Pycia – Jarosz to 145-krotna reprezentantka Polski w siatkówce, srebrna medalistka Igrzysk Europejskich w 2015 roku oraz Mistrzyni Europy z 2005 roku. Pan Filip Jarosz to utalentowany piłkarz ręczny, do niedawna grający na pozycji bramkarza w zespole MKS Kalisz, który występuje w PGNIG Superlidze.

Szpital Łubinowa poleciła mi bratowa, która rodziła tutaj wcześniej i bardzo dobrze wspominała ten czas. Postanowiłam Jej zaufać i to była świetna decyzja. Najważniejsza była dla mnie opieka, jaką otoczono mnie i synka w szpitalu. Uczucie, że jesteśmy w dobrych rękach dało mi spokój po porodzie – mówi Pani Sylwia.

Nie wiemy jeszcze, czy Bartuś będzie reprezentował Polskę w kadrze siatkarzy czy piłkarzy ręcznych, ale życzymy mu oraz Jego rodzicom samych sukcesów!

Szpital Łubinowa 3 © 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone.