Telefon do szpitala (całodobowy)

Tel/faks: 32 202 55 21
e-mail: szpital@narodziny.com.pl

 

Infolinia - Koordynowana Opieka nad Kobietą w Ciąży (całodobowo)
Telefon: 32 257 03 69


Rejestracja gabinetów: (całodobowo)

Telefon: 32 202 55 21
Telefon: 32 257 03 69


Sonda

Czy mężczyzna powinien być obecny przy porodzie?

TAK - 76%
NIE - 24%
Głosowanie zakończone.

O nas

Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny Łubinowa 3 rozpoczął swoją działalność w 2007 roku i jest jednym z najnowocześniejszych szpitali położniczo-ginekologicznych na Śląsku.
Świadczymy usługi w ramach oddziałów: Ginekologii i Położnictwa, Neonatologii oraz Chirurgii Ogólnej. Przy szpitalu funkcjonuje także Poradnia Chirurgii Ogólnej oraz Specjalistyczne Gabinety Lekarskie: ginekologiczne oraz nenatologii i pediatrii. Rocznie hospitalizujemy oraz udzielamy konsultacji specjalistycznych ponad 3 tys. pacjentów.


Kadra szpitala to specjaliści z zakresu:

  • ginekologii i położnictwa, w tym specjalista cytolog oraz specjalista seksuolog,
  • neonatologii i pediatrii,
  • anestezjologii,
  • chirurgii ogólnej oraz dermatochirurgii.

Szpital realizuje bezpłatny program wykrywania wad słuchu oraz niestabilności stawów biodrowych u noworodków. Naszym pacjentom oferujemy również pomoc psychologa.

Nasze usługi medyczne oferujemy nieodpłatnie dla osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia bez względu na miejsce zamieszkania oraz w formie odpłatnych usług komercyjnych dla osób nieubezpieczonych.

Umowa z NFZ na rok 2018 obejmuje:

  • - świadczenia z zakresu ginekologii,
  • - świadczenia z zakresu położnictwa,
  • - świadczenia z zakresu opieki nad noworodkiem,

PFSz-logo                  lg

Nadrzędnym celem działania szpitala jest zapewnienie wszystkim pacjentom realizacji świadczeń zdrowotnych na jak najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki  doświadczeniu i profesjonalizmowi zatrudnionych w nim pracowników oraz umiejętności wykorzystywania nowoczesnego sprzętu przy zachowaniu procedur i metod zabiegowych. Jesteśmy szczególnie wrażliwi na bezpieczeństwo pacjenta.


Mając na uwadze monitorowanie jakości świadczonych usług opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością, zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. W celu najwyższego świadczenia usług dla naszych pacjentów ciągle inwestujemy w nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny oraz dbamy o komfort i przyjazną, najbardziej zbliżoną do domowych warunków atmosferę.

Posiadamy również Akredytację Centrum Monitorowania Jakością w Ochronie Zdrowia w Krakowie przyznawaną przez Ministerstwo Zdrowia oraz uzyskaliśmy Akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w zakresie, której funkcjonują dwa miejsca rezydenckie.


Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów, a pracujący u nas zespół fachowców za najcenniejszą ocenę swoich usług uważa zadowolenie naszych podopiecznych.